Warsztaty z komunikacji wiary – Metoda Catholic Voices

//Warsztaty z komunikacji wiary – Metoda Catholic Voices

Warsztaty z komunikacji wiary – Metoda Catholic Voices

Koledzy z pracy zadają niewygodne pytania o Kościół?  Rozmowy z bliskimi na temat wiary wychodzą zbyt emocjonalne? Dorastające dzieci potrafią „zagiąć” w sprawach religii?
Zapraszamy na Warsztaty z komunikacji wiary!
To inicjatywa, za pośrednictwem której chcemy przekazywać metodę komunikacji prowadzącej do prawdziwego spotkania między rozmówcami. Metoda, której uczymy, tzw. reframing, pozwala zrozumieć, co kryje się zwykle za krytyką Kościoła, by następnie odnaleźć w niej wspólne dla katolików i osób niewierzących wartości. Jej praktyczne zastosowanie pomaga uniknąć przyjmowania instynktownej często postawy „oblężonej twierdzy”, która zamyka nas na innych i pozostawia z poczuciem urażenia i niesprawiedliwości. Wierzymy, że rozmowa poprowadzona w duchu metody Catholic Voices – dzięki jej ewangelicznemu fundamentowi – nie tylko ułatwia dotarcie do osób o odmiennych poglądach, lecz także zmienia nas samych i pomaga w nawróceniu.
W programie prezentacja metody i praktyczne ćwiczenia rozmów na trudne zagadnienia dotyczące wiary i Kościoła.
Przewidywany czas trwania warsztatów: 8h.
Zapraszamy do kontaktu!
tel. +48 519 638 947
e-mail. info@catholicvoices.org.pl
 
2019-11-03T22:34:38+01:00 2019/10/31|Aktualności|Możliwość komentowania Warsztaty z komunikacji wiary – Metoda Catholic Voices została wyłączona